Chcem Hrať Florbal

Chcem Hrať Florbal

Ak ste sa rozhodli vyskúšať florbal v našom klube, tak sme nesmierne radi. Radi Vás privítame v našom priateľskom kolektíve a sme si istí, že sa veľmi rýchlo adaptujete do tréningového procesu. Trénujeme dva až štyri krát do týždňa, pričom sa počas víkendov môžete tešiť na zápasový kolobeh. Vyskúšate si, čo všetko znamená spolupráca, práca v kolektíve, zodpovednosť, motivácia alebo negatívne a pozitívne emócie.

Začíname s florbalom

Čo všetko potrebujeme?

Je to veľmi jednoduché. Florbal nie je na výbavu náročný. Stačí Vám obyčajná hokejka do 30,- € a môžete s ňou hrať až dokým sa nezlomí. Hokejka deťom častokrát vydrží niekoľko sezón, no sú prípady, kedy za jednu sezónu miniete aj tri. Na tréning sa nosí štandardné športové oblečenie ako trenírky, tričko a halové tenisky. Ak sa Vaše dieťa rozhodne stať sa brankárom, náš klub pomôže so zapožičaním klubovej výstroje zdarma, aby si dieťa dostatočne otestovalo, že chce byť skutočne florbalovým brankárom.

Florbal je skutočne veľmi príjemne návykový.
tvrdia všetci Pávi

Deti a mládežníci majú oproti iným športom výhodu v tom, že nie je priveľa kategórií. Za každú kategóriu si tak zahrajú dva až tri roky.

Ak hľadáte akčný šport tak jedine florbal.

U nás sú vítané aj dievčatá. Tie totiž môžu hrávať ligové súťaže až do dorasteneckej kategórie spoločne s chlapcami – dokonca aj o kategóriu nižšie.

Členstvo v klube

Platby

Členstvo v klube pre kategóriu Prípravka, vyjde na jednu ligovú sezónu spolu na 200,-€ ročne, za 10 mesiacov od septembra do konca júna. Počas sezóny sa už za nič nepripláca. Členstvo v klube pre kategórie Mladší žiaci, Starší žiaci, Dorast, Juniori a Muži, vyjde na jednu ligovú sezónu spolu na 300,-€ ročne, za 10 mesiacov od septembra do konca júna, pričom sa počas sezóny nič nedopláca. Členské môžete uhradiť jednorazovo alebo si rozdeliť na dve splátky. Platby sa uhrádzajú len na účet klubu FBC Páv Piešťany. Počas leta organizujeme mnoho ďalších aktivít mimo členského, ktoré môžete v prípade záujmu využiť.